Akıllı telefon fiyatları - Telefon Fiyatı

Akıllı telefon fiyatları

Akıllı telefon fiyatları

Hemen her mağazada değişik fiyatlara satılan akıllı telefonlar, yeni nesil internet sitelerinde ise karşılaştırma yaparak oldukça fiyat kıyaslaması yapmaya olanak sağlıyor.

Kar elde etmek istiyorsanız telefon çıkar çıkmaz almayınız!

6 ay veya 7-8 ay gibi süreler içerisinde zaten telefon firmaları yeni akıllı telefonlarını piyasaya sürüyor. Hemde uçuk fiyatlardan.

Aynı telefonu 2 ay bekleyerek yüksek fiyat yerine düşük fiyata sahip olabilirsiniz. Şimdi sizlere Akıllı telefon fiyatları hakkında kısa bir bilgilendirme sunalım. Eğer telefon fiyatları incelemek istiyorsanız buraya tıklayarak telefon fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Akıllı Telefon Fiyatları 2017

Akıllı telefon fiyatları nasıl belirlenir?

  • İlk kural ihtiyacınız olan cihazı almaktır;

Bir telefona neden ihtiyacınız var belirlemeniz gereken ilk konu bu olmalı. Yani sadece internet hizmeti ve yazışmalar için kullanacaksanız kapasitesi 16 GB yetiyorken 64 GB kapasiteli bir telefon alarak iki kat fiyat ödemiş olursunuz ve kar elde edemezsiniz. “Akıllı telefon fiyatları”, kapsitesi, fotoğraf makinası, işlemcisi ve ram gibi etkenler yüzünden fiyat artışı yaşamaktadır.

  • İkinci kural beklemektir;

Telefonları çıkar çıkmaz almayınız. Bekleyeceğiniz bir kaç ay akıllı telefon için en kolay karlı alışveriştir. Rakip firmaların yeni modellerinin çıkacak olması mevcut akıllı telefon fiyatlarının düşmesine neden olacaktır.

  • Üçüncü kural ise ikinci el mağazaları dolaşmaktır;

İkinci el mağaza diyince akıllara hep kullanılmış akıllı telefon gelir ama durum öyle değildir. Neden mi? Yeni çıkan telefonlar bazı kesimler için oldukça kar sağlayıcı bir kaynaktır. Elden taksit ve senetli alışveriş imkanı sunan mağazalardan alınan cep telefonları nakit ihtiyacı karşılamak üzere telefon mağazalarına düşük fiyattan satılmaktadır. Böylece akıllı telefonlar daha ucuza alınabilmektedir.

  • Dördüncü kural kuponları takip etmektir;

Büyük firmalar her zaman puanlı alışveriş yaptırmayı sever. Yani bir telefon veya bir cihaz alırken indirim kuponları vermektedir. Alacağınız veya birinin ihtiyacı olan bir eşyadan gelen kupon sizin alacağınız cep telefonunda indirim olarak gelecektir.

  • Son kural ise telefon kıyaslamadır;

Telefon fiyatlarını mutlaka internet üzerinde karşılaştırın. Bir mağaza yüksek fiyattan satıyorken diğer mağaza indirim yaparak satmaktadır. Bunu ancak telefon fiyatı karşılaştırma yaparak öğrenebilirsiniz.

Akıllı telefon fiyatları 2017 yılında da yine aynı şekilde geçen senelerdeki gibi ve yine aynı mantıkta yürüyeceğinden 2017 yılında hep ilk telefonu alanlar fazla ödeyecektir. 2017 yılının karlı olmasını istiyorsanız beklemelisiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?