Akıllı telefon modelleri - Telefon Fiyatı

Akıllı telefon modelleri

Akıllı telefon modelleri

Gün geçmiyor ki yeni bir akıllı telefon modeli çıksın. 2017 yılında gireceğimiz şu günlerde oldukça fazla markanın modelleri Türkiye’de satışa sunuldu.

Akıllı telefon modelleri incelediğimizde ise ortaya hep karşılaştığımız modeller markası bilinir olanlarda daha yüksek fiyat diğer aynı işlemci ve donamım kullananlarda ise daha düşük fiyat.

Akıllı telefonlar için ayrım yapma konusunda iPhone kendi işlemcisi ve işletim sistemini kullandığından diğer markalar ve modeller ile kıyaslanmasını daha zor hale getiriyor ve fiyat politikası üzerinde rakip tanımıyor diyebiliriz.

Diğer android işletim sistemi kullanan akıllı telefon modelleri arasında ise kıyaslama ve karşılaştırma yapmak daha kolay.

Günümüzde ise bazı markaların modelleri hakkında bilgiler paylaşalım.

Samsung akıllı telefon modelleri

Samsung akıllı telefon modelleri:

Samsung Galaxy serisi ile devam ediyor ve günümüzde ise gündemde olan modeli Galaxy S7 iken yine aynı seri içerisinde Galaxy S8 çıkarmak üzere. Akıllı telefon modelleri içerisinde ise düz olan model S7 ve S8 diye ilerlerken yine aynı modelin EDGE modeli daha çok tercih edilenler arasında bulunuyor. Samsung akıllı telefon modellerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Apple akıllı telefon modelleri

Apple akıllı telefon modelleri:

Herşeyi ile kendine özgü modeller sunan Apple alışveriş mağazasındn tutun ta ki işletim sistemine kadar kendi markasını kullanmaktadır. Aldığınız veya almaya düşündüğünüz akıllı telefon modelleri arasında Apple markası olan iPhohe varsa alışveriş için bile Apple Store kullanmanız gerekecektir. Modelleri içerisinde günümüzde iPhone 7 kullanan bu marka iPhone 7 Plus serisi ile daha büyük ebatlardaki cihaza sahip olmanızı sağlarken yüklü miktarda telefon parası ödemenize neden oluyor. Yeni modeli ise iPhone 8 ve Plus modeli olarak devam edecek olan markanın 2017 yılında bu serileri çıkarması bekleniyor. Apple ürünleri ve “akıllı telefon modelleri” için buraya tıklayınız.

HTC akıllı telefon modelleri

HTC akıllı telefon modelleri:

Benim için telefonun markası ve modelinden ziyade fiyat ve performans uygunluğu önemli diyenlerin üstün kameraya sahip marka HTC dir. HTC Desire 10 lifestyle, HTC Desire 10 pro, 8, 9, 10 serileri olarak çeşitli akıllı telefon modelleri piyasaya sürmektedir ve Türkiye’de oldukça yüksek satış grafiğine sahiptir. Markanın telefon modellerine ulaşmak ve incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

LG akıllı telefon modelleri

Ülkemizde en çok satılan cep telefonu modelleri arasında olan LG, yeni telefon modellerini sıklıkla karşımıza çıkarıyor. Farklı tarz ve estetik bir yapıya sahip olan bu marka G4, G5, G6 olarak seri üretimine devam ediyor. Telefonları hafıza ve fotoğraf kalisi ile çok tutulurken cihaz içerisindeki üstün özellikler ve aksesuar kalitesi ise oldukça cezbedici. LG akıllı telefon modellerini incelemek için buraya tıklayınız.

Huawei akıllı telefon modelleri

Huawei akıllı telefon modelleri:

Çoğu kullanıcı Huawei markasını evlerine veya işyerlerine aldıkları internet modem markası ve aksesuarları ile tanıdı. İlk başlarda bu markanın akıllı telefon modelleri güve vermese de zamanla kendine piyasada yer buldu ve oldukça yüksek satış rakamları elde etti. P9 serisi olarak günümüzde kullanılan markanın telefonları estetik yapısı ve üstün özelliklerinin yanından telefon fiyatının cazip olması kullanıcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Modem ve wireless ürünlerindeki kalitesini cep telefonu modellerine de yansıtmış durumda. Huawei markasına ait modelleri incelemek için buraya tıklayınız.

Diğer markalar ve cep telefonu modellerine ise ulaşmak için buraya tıklayınız.

Ülkemizde ve dünya üzerinde en çok karşılaşabileceğiniz cep telefonu markaları ise;

Acer, Alcatel, Amazon, Apple, Asus, Avea Türk Telekom, BenQ Siemens, BlackBerry, Casper, CAT, Concord, Cubot, Dark, Dell, Digiphone, Doogee, Elephone, Escort, EvoBT, Excon, Fly, General Mobile, Gigabyte, Google, HP, HTC, Huawei, Iocean, Iuni, Jiayu, Lenovo, LeTV LeEco, LG, Logitel, Meizu, Microsoft, Motorola, Nokia, OnePlus, Oppo, Oukitel, Panasonic, Philips, Piranha, Preo, Quatro, Reeder, Samsung, Sony, Sony Ericsson, Tag Heuer, THL, Trident, Turkcell, Ulefone, UMI, Vertu, Vestel, Vodafone, Voyyo, Xiaomi, Zopo, ZTE

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?