Apple'ın yeni akıllı saati Apple Watch seri 2 fiyatı ve özellikleri - Telefon Fiyatı

Apple’ın yeni akıllı saati Apple Watch seri 2 fiyatı ve özellikleri

Apple’ın yeni akıllı saati Apple Watch seri 2 fiyatı ve özellikleri

Apple tanıtımlarında neyi var neyi yok hepsini ortaya döktü. iPhone 7 tanıtım toplasında yeni akıllı saati Apple Watch seri 2‘de es geçilmedi ve tanıtımı gerçekleşti.

Dün gerçekleşen tanıtım etkinliğinde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın yanında, yeni akıllı saati Apple Watch seri 2‘yi merakla bekleyen müşteri için beğeniye sundu.

Apple Watch seri 2 önceki serilere göre yeniliklerini de beraberinde getirdi. Görüntü ve tasarım olarak herhangi bir fark bulunmadığı için seri 2 olarak adlandırıldı. En göze çarpan özelliği ise suyun altında 50m’ye kadar su geçirmiyor olması.

Ekran konusuna bakacak olursa Watch seri 2, parlaklığını 1000 nit’e kadar yükseliyor. Bu yüksek çözünürlükte kullanılması ise akıllara bataryanın ne kadar süre dayanabileceği konusunda sorular getiriyor. Bu konuda Apple, Watch’ta pil ömrü yüksek parlaklıkta kullanılsa bile daha uzun süre dayanabilecek. İlave olarak ise kendi içerisin bağımsız Apple Watch’ta dahili olarak GPS bulunuyor.

Gösteriş meraklıları için seramik kasa tasarımı mevcut. Lüks olarak adlandırılan bu model diğer kasalara göre çok daha pahallı olacak. Yanı zenginlerin daha çok parasını alacak. Ürün aynı ürün değişen kasa.

Spor dünyasını hedef almış gibi görünen Watch seri 2, Nike ile birlikte yeni bir modele de imza atıyor. Nike ile birlikte tasarlanan ürün modeli ise diğer modellere nazaran daha farklı görünüme sahip olacak. Apple Watch seri 2, ana modellerden farklı olarak sportif bir tasarım ile müşteri bekliyor olacak. Yeni seri Nike tarafından direkt olarak sporculara öneriliyor. Bu ürün kişilerin spora daha fazla ısınacağını ve daha çok sevileceğini iddia ediyor.

Apple Watch seri 2 fiyatı:

Apple Watch seri 2 1.049TL’den başlayan ücret ile sarılacağı tahmin ediliyor. Modellere göre ise fiyat farkı elbette olacak

Apple Watch seri 2 resimleri:

.apple-watch-seri-2-1 apple-watch-seri-2-2 apple-watch-seri-2-3

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?