Bim 32 GB iPhone 7 Kampanyası 2.999TL - Telefon Fiyatı

Bim 32 GB iPhone 7 Kampanyası 2.999TL

Bim 32 GB iPhone 7 Kampanyası 2.999TL

BİM mağazalarına iPhone 7 geliyor.. Kısa süre içerisinde biteceği tahmin edilen kampanyadaki fiyatları ise gayet uygun.

Teknoloji devlerinin adete Apple cep telefonları satışı için savaştığı su dönemlerde GSM operatörlerine rakip olan Bim iPhone 7 fiyat ve reklamları yayınladı bile. Tüketiciye sunulacak olan kampanya ise 18 Kasım 2016 tarihinde başlayacak.

Yavaş yavaş teknolojik ürünleri yaptığı kampanyalar ile duyuran BİM şimdilik iPhone 7 kampanyası başlattı. iPhone 7 Plus ise  kampanyalar arasında yerini almadı ama kısa zaman sonra yerini alacağa benziyor.

18 Kasım 2016 Cuma sabahı kuyrukların oluşacağı mağazanın önünde bulunmak istiyorsanız şimdiden hazırlıklarınızı yapmaya başlayın.

BİM iPhone 7 özellikleri ise:

  • 1 yıl iPhone garantili,
  • 1 yıl Firma garantili,
  • 32 GB hafızalı,
  • 4.7″ ekrana sahip.

Bim mağazalarında satılacak olan iPhone 7 ucuz mu diye merak edenleriniz olabilir. Evet kapmanya dahilindeki cep telefonu diğer mağazalarla kıyaslandığında gayet mantıklı ve uygun fiyata denk gelmektedir. Piyasa satılan cep telefon fiyatları daha pahallıdır.

Kredi kartı taksit seçeneklerinin olmadığı mağazada ise ürünü kredi kartı ile ödemek isteyenler tek sefer kart çekimi veya nakit ödemek zorunda kalıyor. Fiyatların düşmesini bekleyenler için bir fırsat olarak değerlendirilebilir.

Sınırlı stoklarla satışa sunulacak bu kampanya, yoğunluk sebebi yüzünden kısa sürede bitebilir.

BİM iPhone 7 kampanyası:

bim-iphone-7

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?