Çok Satanlar Masası - Telefon Fiyatı

Çok Satanlar Masası

Çok Satanlar Masası

Galaxy S8 Mobil Cihazına Kampanyalı Sahip Olmak İçin

Çok satanlar masasına mobil cihazlar konu olduğunda akla ilk gelecek olanlardan biri Galaxy S8 olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Vodafone Samsung’un yeni ürününü ‘’ Vodafone Çok Satanlar Masası’’nda satışa sunacaktır.

Vodafone’dan Gelen Avantajlar

Vodafona yapmış olduğu açıklamalar itibariyle Vodafone RED kampanyası altında ‘’ Vodafone Çok Satanlar Masası ‘’ nda Galaxy S8 satışları müşterilerini karşılayacaktır. Vodafone RED sunduğu özel avantajlar ile abonelerine keyifli alışveriş imkanı sunmayı amaçlıyor.

Ön Satışlar Ne Zaman Başlıyor?

Vodafone Red’lilerin özel avantajlarla sahip olabilecekleri Samsung Galaxy S8 modeli için ön satışların  vodafone.com.tr üzerinden gerçekleşmesi bekleniyor. Satışların 31 Mart itibariyle başlaması söz konusu olmuş ve şuanda hala devam etmektedir.

Vodafone RED Kampanyasından Yararlanamayanlar İçin

Vodafone RED kampanyasından yararlanamayan ve Galaxy S8 cihaza sahip olamayanlar için mobil cihazın satışının 21 Nisan’dan itibaren bütün kanallarda başlamasının mesajını vermek gerekiyor. Böylece Galaxy S8 özelliklerinden yararlanmak isteyen herkes şartsız telefona sahip olabileceklerdir.

Galaxy S8 Mobiline Sahip Olmak İçin Vodafone RED’lilere Sunulan Kampanya Nedir?

Hem Galaxy S8 hem de Galaxy S8+ modellerine sahip olmak isteyenler Vodafone RED’liler tarifelerine ek olarak 24 ila 36 aylık taksit seçeneklerini elde edebileceklerdir.

Galaxy S8 Özellikleri

  • 8 ve 6.2 inç ekrana sahiptir.
  • 2,960 ve 1,440 piksel çözünürlüğe sahiptir.
  • Dünya çapında 10 nm özelliğini taşıyan ilk mobil cihazdır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?