Emekliler İçin İndirimli Türk Telekom Kampanyaları - Telefon Fiyatı

Emekliler İçin İndirimli Türk Telekom Kampanyaları

Emekliler İçin İndirimli Türk Telekom Kampanyaları

Türk Telekom şüphesiz Türkiye’nin en büyük teknik altyapı donanımına ve en uygun fiyatlara sahip mobil operatörlerinden bir tanesi olarak birçok vatandaşımızın ilk tercihi olarak yer alıyor. Türk Telekom tarafından ülkemizde önemli bir kesimi oluşturan emeklilere yönelik hazırlanan çeşitli tarifeler ve kampanyalar bulunuyor. Türk Telekom emekli kampanyalarını vebu tarifelerde neler sunulduğunu inceledik.

Emekli 500 İndirim Kampanyası

Kampanya dahilinde her yöne 500 dakika konuşma imkanı ve 1 GB internet kullanma hakkı sunuluyor. Pakete katılabilmek için abone olan kişinin TC kimlik yaşının 50 yaş ve üzeri olması gerekiyor. Kullanıcılar 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalmayı taahhüt etmesi halinde bu kampanyadan 12 ay boyunca 20 TL karşılığında faydalanabiliyor. Bu kampanyadan taahhütsüz olarak faydalanmak isteyenler ise 30 TL’den faydalanabiliyor. Kampanyaya katılmak isteyenlerin Emekli 500 tarifesi üyelerinin SOZ 500 yazarak 5555’e mesaj göndermeleri gerekiyor. Ayrıca Türk Telekom mobil hatlarla sınırsız konuşma imkanı sağlıyor.

Emekli 600 İndirim Kampanyası

Kampanya dahilinde her yöne 600 dakika konuşma imkanı ve 3 GB internet kullanma hakkı  sunuluyor. Pakete katılabilmek için abone olan kişinin TC kimlik yaşının 50 yaş ve üzeri olması gerekiyor. Kullanıcılar 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalmayı taahhüt vermesi halinde bu kampanyadan 12 ay boyunca 27 TL karşılığında faydalanabiliyor. Bu kampanyadan taahhütsüz olarak faydalanmak isteyenler ise 37 TL’den faydalanabiliyor. Kampanyaya katılmak isteyenlerin Emekli 600 tarifesi üyelerinin SOZ 600 yazarak 5555’e mesaj göndermeleri gerekiyor. Ayrıca Türk Telekom mobil hatlarla sınırsız konuşma imkanı sağlıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?