Faturasız hattan faturalı hatta nasıl geçilir? - Telefon Fiyatı

Faturasız hattan faturalı hatta nasıl geçilir?

Faturasız hat faturalı hatta nasıl dönüştürülür?

Faturasız hattınızı numara değiştirmeden kendi operatörünüz içerisinde değiştirebileceğiniz gibi aynı şekilde operatörler arasında da geçiş yaparak değiştirebilirsiniz. Bu işlem için bir ücret ödemenize gerek kalmadan kısa sürede işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Sitemiz üzerinden Vodafone faturalı ve Turkcell faturalı hat başvurusu yapabilirsiniz.

Hattımı faturalı yapmak istiyorum hangi belgeler gerekiyor?

Eğer 18 yaşından küçük değilseniz adınıza kayıtlı bir sabit fatura gerekecektir. Bu faturanın tarihi ise son 2 ayı geçmemelidir. Doğalgaz, elektrik, su, sabit internetler veya faturalı TV hizmetlerinin faturaları ile kredi kartı ekstresi, araç ruhsatı, ikametgah (onaylı) gibi belgelerle alınabilir. Faturalar eş, anne veya baba adınaysa ek bir form imzalanarak faturalı alınabilir. İmzalanacak formu fatura sahibi imzalamadır. Bunun haricinde ise kimlik fotokopisi ile abonelik sözleşmesinin imzalanması yeterlidir.

Bu belgeler haricinde diğer alternatif belgeleri öğrenmek için tıklayın.

Hattımı faturalı yapmak istiyorum Türk Telekom

Turkcell, Vodafone, Pttcell, Teknosacell, Bimcell üzerinden faturasız hat kullanan müşteriler hatlarını Türk Telekom faturalı yapabilir. Yukarıdaki evrakları temin ederek Türk Telekommağazaları veya turktelekom.com.tr sitesi üzerinden ya da 444 1 444 müşteri hizmetleri üzerinden bşvuru talebi ileterek işlemi gerçekleştirebilir.

Hattımı faturalı yapmak istiyorum Vodafone

Vodafone RED, PASS gibi özelliklerden yararlanmak isteyen Turkcell, Türk Telekom (Avea), Pttcell, Teknosacell, Bimcell müşterileri yukarıdaki belgeleri hazırlayarak sitemiz üzerinden başvuru yaparak faturalı hat alabilirler. Herhangi bir ek ücret ödemelerine gerek yoktur. Evraklar adrese teslim edilir.

Hattımı faturalı yapmak istiyorum Turkcell

Turkcell ile dakika, sms, internet bol paketlerden veya Lifecell avantajlarından yararlanmak isteyen Vodafone, Türk Telekom (Avea), Pttcell, Teknosacell, Bimcell aboneleri hatlarını Turkcell yapabilir. Sitemiz üzerinden başvuru imkanınız bulunmaktadır.

Notlar:

Hattını faturalıya taşımak isteyen müşterir eğer sitemiz üzerinden başvuru yaparsa ilgili firmaya ait yetkili müşteri temsilcileri tarafından aranarak numara seçme, tarifeler ve paketler hakkında detaylar alarak işlemi tamamlayabilirler.

Hat taşımalarda numara müşteri talep etmedikçe değişmez, başvuru süresince hatta kapanma olmaz, ek ücret yansıtılmaz, teslimatlar için kargo/kurye bedeli eklenmez.

Eğer işlemi 18 yaşından küçükler yapacaksa; anne veya babanın notere giderek Muvafakatname belgesi almaları gerekecektir. Fiyatı 60 TL olan bu belgenin amacı çocuğuna faturalı hat için izin vermektir. Belgenin yanında diğer evraklarında verilmesi gerekecektir.

Kaynak olarak “Hattımı Faturalı yapmak istiyorum” konusu kullanılmıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?