Fenerbahçe akıllı cep telefonları - Telefon Fiyatı

Fenerbahçe akıllı cep telefonları

Fenerbahçe akıllı cep telefonları

Fenerbahçe artık kendi telefonu ile taraftarlarının karşısına çıkacak. Yapılan işbirliği ile Vestel, Fenerbahçe kulübü için hem cep telefonu hem de televizyon üretecek.

Vestel ile Fenerbahçe arasında yapılan teknoloji sponsorluğu ile Fenerbahçe cep telefonu üretimi başlayacak. Diğer yandan özel olarak Fenerbahçe televizyonları da üretilecek.

Fenerbahçe yapılan anlaşma ile ilgili olarak açıklama gerçekleştirdi.

Yapılan açıklamada; “Türkiye’de Fenerbahçe bir ilke imza atmıştır. Türkiye’nin en büyük yerli üreticisi olab Vestel ile anlaşmalar imzalanıyor.Yapılan anlaşmaya göre bir futbol kulübü dünya üzerinde ilk olan akıllı televizyonlar ile yeniden bir ilki gerçekleştirmenin ayrıcalığını, bu sene içinde bulunduğumuz 110. yıla özel tasarlanan logomuzla üretilen cep telefonu ile taraftarlarımıza koleksiyon niteliği taşıyan bir ürün sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yapılan anlaşma ile ilgili imza töreni, 27 Eylül Salı günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde yapılacaktır. Sporcularımız ve yöneticilerimizin katılımıyla düzenlenecek olan imza töreni saat 14:00’te gerçekleşecektir. Kamuoyunun ve basın mensuplarının bilgisine sunarız”

Fenerbahçe cep telefonu resimleri:

(Temsilidir.)

fb-logolu-arka-on fb-logolu-arka

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?