HUAWEI P9 yeni altın rengiyle Türkiye'de - Telefon Fiyatı

HUAWEI P9 yeni altın rengiyle Türkiye’de

HUAWEI P9 yeni altın rengiyle Türkiye’de

Huawei P9 cep telefonu, içerisinde barındırdığı yüksek özellikleri ve kullanıcılara hoş gelen görsel görüntüsü ile gösterdiği performans sayesinde ülkemizde en çok tutulan telefonlardan birisi. Durum böyle olunca sevilen telefonunda değişik renkleride üretimini sürüyor. Simdilerde çok tutulan telefonun renklerine altın rengi eklendi.

Huawei Tüketici Elektroniği İş Grubu tarafından geçtiğimiz Haziran ayında Türkiye  lansmanı yapılan, dünyanın ilk çift Leica kamera donanımına sahip akıllı telefonu Huawei P9’un altın rengi Eylül ayında Türkiye’de satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Leica Camera AG işbirliği ile geliştirilen Huawei’nin yeni en akıllı telefonu P9 Gold, kullanıcılara devrim niteliğinde kamera deneyimini sunarken, çekici ve etkileyici tasarımıyla göz kamaştırıyor. Çift arka kamera, uyum içinde çalışarak kullanıcıların detay, renk ve derinlik açısından mükemmel fotoğraflar çekmesini sağlıyor. Huawei P9, daha aydınlık ve detaylı çekimler yapabilen çift kamerası ile düşük ışık koşullarında da iddialı olduğunu ispat ediyor.

huawei-atin-rengi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?