Kobi net ile işyerlerine 100 Mbps sınırsız internet 24.99TL (25 TL) - Telefon Fiyatı

Kobi net ile işyerlerine 100 Mbps sınırsız internet 24.99TL (25 TL)

Kobi net ile işyerlerine 100 Mbps sınırsız internet 24.99TL (25 TL)

Beklenen kampanya geldi.! İşyeri sahibi olanlar artık internet hattı için daha fazla para ödemeyecek. Limitsiz internet kampanyalarıı ile yüzler gülecek!

İşyeriniz varsa, Esnafsanız? Sınırsız internet ihtiyacınız mı var veya internetinize kullandığınız internet için çok mu ücret ödüyorsunuz? İşte size ucuz internet.

TurkNet internet tarafından sunulan sınırsız internet kampanyası üstelik 100 Mbps‘ye kadar çıkıyor. Yani kısaca hattınız ne kadar hız destekliyorsa o kadar hızlı internet kullanıyorsunuz. İster 12 ay taahhüt verin isterseniz 24 ay taahhüt verin fartketmez en ucuz internet kampanyası sizi bekliyor.

Kampanyaya katılmak isteyen ve işyerinde başka internet hizmeti alanlara ise 500 TL’ye kadar taahhüt karşılaması yapılarak size zarar gelmeyecek şekilde faydalanabilirsiniz.

Kampanya detaylarına inecek olursak;

2017 yılına en uygun ve en ucuz internet kampanyalarından faydalanın diye:

turknet-internet-1

[button color=”blue” size=”medium” link=”http://gaste.org/turknet-basvurusu/” icon=”” target=”true”]BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN[/button]

KAMPANYA DETAYLARI

Sınırsız internet kampanyasında 2 seçenek sizleri bekliyor,

  1. 12 ay taahhütlü internet
  2. 24 ay taahhütlü internet

12 ay taahhüt verdiğinizde aylık ödemeniz 24,9 TL olarak belirleniyor. İnternet hattı kullanıyorsanız ve bu hattınız başka firma üzerinde ise size 250 TL taahhüt karşılama yapılmaktadır.

24 ay taahhüt yaparsanız yine aylık 24,9 TL olarak ödüyorsunuz ama eğer başka firma üzerinde taahhüt yaptıysanız ve bu kampanyaya geçerseniz size 500 TL taahhür bozma cezası olarak destek olunuyor.

ADSL veya müşterinin lokasyonundaki altyapıya göre sağlanabilecek en yüksek download hızına sahip VDSL hizmeti fiyat farkı alınmaksızın sunulur. Sunulabilecek ADSL ve VDSL hızları şu şekildedir:
turknet-internet-2

Eğer modeminiz varsa kendi modeminizi kullanabilirsiniz. Modeminiz yoksa;

ADSL / VDSL hizmetlerde cihaz olarak ZTE H267 modemi 12 ay boyunca aylık vergiler dahil 15 TL olarak ücretlendirilecektir, ADSL hizmetlerde mevcuttaki ADSL destekli modemler de sunulabilir.

Aktivasyon, bağlantı ve başvuru ücreti yok

Aktivasyon ücret liste fiyatı vergiler dahil 96 TL olup taahhütlü paketlerde kampanya kapsamında ücretsiz olarak sağlanır.

[button color=”red” size=”medium” link=”http://gaste.org/turknet-basvurusu/” icon=”” target=”true”]TIKLAYIN BİLGİ VERİLSİN[/button]
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?