LG G6 Türkiye'ye Ne Zaman Geliyor? - Telefon Fiyatı

LG G6 Türkiye’ye Ne Zaman Geliyor?

LG G6 Türkiye’ye Ne Zaman Geliyor?

LG amiral gemisi olan G6’yı geçtiğimiz aylarda Barcelona’da tanıtmıştı. Artık piyasaya çıkmasına çok az bir süre kalan LG G6 üç farklı renk seçeneği ile Türkiye piyasasına giriş yapacak. Bu renkler Mystic White (mistik beyaz) Astro Black (astro siyah) ve iceplatinum (buz platini) şeklinde olacak. Ayrıca Türkiye’ye giriş zamanı da belli olan LG G6 19 nisan günü tezgahlardaki yerini almaya başlayacak.

Şık Tasarım

LG genel olarak ince ve şık telefonlarıyla gündeme gelirken yine bu şıklığından taviz vermeyecek gibi duruyor. Ancak bir farklılık göze çarpmakta. Bu ise bir önceki modele göre daha minimal bir yapıda olmasıdır.

LG’nin zaten kamera kalitesine değinmeye gerek bile yok ancak bizleri yine hayretlere düşürecek kalitede bir kameranın ve telefon ekranının bizleri beklediğini söyleyebiliriz.

Hızlı Şarj

Akıllı telefonların ortak bir sorunu haline gelen şarj problemini çözmek adına hızlı şarj olabilen batarya üreten LG bunu G6’da kullanıcılarına sunmaktadır.

13 MPçözünürlüklü iki arka kamera sahibi olan LG G6 aynı zamanda da 5 MP çözünürlüklü ön kameraya sahip.

12 nisan ile 18 nisan arası ön satış döneminde olacak LG G6’nın fiyatı oldukça merak edilmekte. Açıklanan fiyat ise biraz cepleri yakacak gibi. Zira açıklanan rakam tam olarak 3699 TL. Kullanıcı yorumlarını da bu ön satış döneminden sonra duymak mümkün olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?