LG G6’nın Tasarımı ve Dayanıklılığı - Telefon Fiyatı

LG G6’nın Tasarımı ve Dayanıklılığı

LG G6’nın Tasarımı ve Dayanıklılığı

Günümüz teknoloji devlerinden biri de LG markası. Peş peşe gelen yeni ürünlerin son amiral gemisi LG G6 modelindeki akıllı telefonlar. Piyasada şimdiden merak konusu olan G6,  Danimarkalı tasarım stüdyosu David LewisDesigners’ın CEO’suTorstenValeur’dan tam puan almayı başardı. Valeur’a göre G6 son derece şık tasarımı ve akıllı çözümleriyle kullanıcılara güzel bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. G6’nın ekranı dikkat dağıtıcı hiçbir unsur içermediğinden, çok sade bir şıklığın yakalandığını ve muhteşem bir endüstriyel tasarıma sahip olduğunu aktardı.

Bunlar bir tasarımcının gözünden G6’ya yapılan yorumlar olduğu için öncelik tabi ki G6’nın eşsiz tasarımı olmuş. Gerçekten de G6 benzerlerini kıskandıracak kadar şık bir tasarıma sahip. Peki G6’nın dayanıklılığı da tasarımı kadar güçlü mü?

LG G6’nın Dayanıklılığı

LG, bu yıl amiral gemisi yarışına Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtımı gerçekleştirilen G6 modeli ile dahil oldu. Türkiye’de G6’nın fiyatı 3 bin 699 TL olarak belirlenen  ve 19 Nisan 2017’den itibaren satışa sunulacağı resmi olarak açıklanan LG G6, bu kez dayanıklılık testi ile karşımıza çıkıyor.

Teknolojik cihazları dayanıklılık testinden geçirmesiyle tanınan JerryRigEverything isimli YouTube kanalının konuğu olan LG G6 büküldü, çizildi ve hatta yakıldı.

G6 bükülmeye karşı dayanıklı bir yapıya sahip olduğunu kanıtladı ancak ekranı kolayca çizilmekten kurtulamadı. Ön kameranın ve LG logosunun bulunduğu kısım ise çizilmelere karşı gayet dayanıklı ancak kenar kısımları da çizilmelere karşı koyamıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?