LG Photo Awards Nedir, Ne Zaman Başlıyor? - Telefon Fiyatı

LG Photo Awards Nedir, Ne Zaman Başlıyor?

LG Photo Awards Nedir, Ne Zaman Başlıyor?

LG Türkiye, Lg severleri ve kullanıcıları için bir yarışma programı uyguluyor.

Yapılan yarışma programı 18 yaşından büyükler için ve ücretsiz olarak yapılan “LG Photo Awards” yarışma kapsamında LG cep telefonu ile çektiğiniz görselleri,“lgphotoawards.com” web sitesine girerek kayıt oluşturuyosunuz, kayıt işlemi tamamlandıktan sonra çektiğiniz resimleri ilgili kategoriye yüklüyorsunuz.

Çekilen fotoğrafların yemekler, geziler, insanlar, doğa gibi sınıflar halinde yüklendikten snra  İFSAK (İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği) üyelerininde katıldığı jüri tarafından değerlendiriliyor. Yarışma sonunda ise dereceye girenlere çeşitli ödüller var. Ödüllerin yanısara “LG PHOTO AWARDS” sertifikası alma hakları da bulunuyor.

LG Photo Awards yarışmasına katılmak isteyen kullanıcılar en fazla 10 adet fotoğraf yükleme hakkında sahip. Çekilen ve yüklenen fotoğrafların ise en düşük 1000 piksel olması lazım. Fotoğraf üzerinde herhangi bir işlem yaptığınız farkedilirse değerlendirmeye alınmıyor.

Lg cihazınıza yüklediğiniz uygulamalar ile fotoğraf kalitesini artırmakta herhangi bir sıkıntı yok yarışmaya kabul edilmekteler. “LG Photo Awards fotoğraf yarışması” sonuçları ise; 02.12.2016 tarihinde LG Photo Awards sitesinden yayınlanacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?