LG V20 Avrupa’da satılmayacak dedikodusu - Telefon Fiyatı

LG V20 Avrupa’da satılmayacak dedikodusu

LG V20 Avrupa’da satılmayacak dedikodusu dolaşıyor

LG’nin geçtiğimiz gün San Francisco’daki bir etkinlikle yeni cep telefonu  V20 tanıtımını gerçekleştirmişti. Şimdilerde ortalıkta bir dedikodu dolaşıyor. Avrupa’da satışı olamayacak diye.

Melez telefon olan G5 ve V10 serilerin karışımından ortaya çıkan akıl dolu telefonu V20, tasarım ve özellikleri ile meraklıların ilgi odağı haline gelmiş ve sabırsızlıkla raflarda dizileceği günü beklekteydi. Yeni haberlere göre ise;

LG’nin Küresel İletişim Başkanı olan Ken Hong’un LG V20, Kuzey Amerika, Asya, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde satışa çıkacak.” bu açıklamanın ardından Türkiye kapsam dışında kalıyor.

LG V20 Avrupa’da satış yapmazsa LG’nin ülkemiz için nasıl bir strateji uygulayacağı belli değil. Diğer bir özelliğe bakacak olursak V20 cep telefonu bölge ve dil seçenekleri arasında Türkiye ve Türkçe bulunuyor. Türkiye’nin Orta Doğu ve Afrika bölümünde yer aldığını görülmesi nedeniyle Ken Hong’un açıklamasından Orta Doğu bölgesinde dahil edildiğimizi ve V20’nin satışa çıkabileceğini düşünebiliriz.

Şu durumda ise, LG V20’yi Avrupa’da yaşayan kullanıcılar satın alamayacak.

lg-v20

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?