LG V20 Cep Telefonu fiyat ve özellikleri - Telefon Fiyatı

LG V20 Cep Telefonu fiyat ve özellikleri

LG V20 Cep Telefonu

Vatan bilgisayar, Teknosa ve diğer mağazalarda yerini almadı.

Fiyat olarak satışa öngörülen tutar;

TÜRKİYE SATIŞ FİYATI: 2.999 TL

LG V20, 2.999 TL fiyat etiketiyle resmi olarak Türkiye’de satışa sunulacak. LG V20 ile 1.299 TL değerindeki LG 360 CAM, 699 TL değerindeki Hi-Fi modülü ve 649 TL değerindeki B&O H3 kulaklık ücretsiz olarak verilecek.

LG V20 İNCELEME VE KARŞILAŞTIRMA İÇİN TIKLAYIN

Zarif metal gövde ve her köşede işlenen Si-PC malzeme hayatın sürprizlerine karşı eşsiz bir dayanıklılık sergiler.

Hareket halindeyken bir canlı, net içerikler kaydedin. Steady Record 2.0 istenmeyen el titremelerini en aza indirerek her koşulda daha keskin ve duraksız videolar yakalamanızı sağlar.

3 High AOP (Akustik Aşırı Yük Noktası) Mikrofon spor müsabakalarında taraftarların tezahüratlarından etkilenmeden yüksek sesli sahneleri kaydetmenizi sağlar. Hi-Fi Kayıtla kayıpsız ses formatında inanılmaz anları kaydedin.

Manuel Video Modunu kullanarak videolar kaydedin ve sesi ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre özelleştirin. Bu sayede gürültüleri ortadan kaldırabilir ve özel anları belirgin kılabilirsiniz.

Geniş açılı ön kamera daha fazla arkadaş veya daha kapsayıcı sahne çekimleri için geniş bir arkaplanda selfie’ler çekmenizi sağlar. Selfie deneyiminizi artırın ve her koşulda büyük resmi yakalayın!

Geri adım atmak zorunda kalmadan her şeyi dahil etmenizi sağlayan geniş açılı lens ile her anı yakalayın. Manzaralar, geniş grup çekimleri için mükemmel olan geniş açılı lens hayret verici 135 derecelik görüntüler yakalar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?