Mi MIX 2 Ekran Gövde Oranıyla Şaşırtacak! - Telefon Fiyatı

Mi MIX 2 Ekran Gövde Oranıyla Şaşırtacak!

Mi MIX 2 Ekran Gövde Oranıyla Şaşırtacak!

Mi MIX modelinde kullanıcıya sunulan çerçevesiz ekran tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden 4. Sırada yer alan Xiaomi, iddialara göre Mi MIX 2 modelinde ekran gövde oranını ciddi anlamda arttırabilir.

Xiaomi Mi MIX, harika tasarımıyla 2016 yılında kayda değer bir çıkış yaptı ve tanıtımından bu yana, Teknoloji meraklılarını kendisine hayran bıraktı. Çerçevesiz tasarıma sahip akıllı telefonun yeni modeli olması beklenen Xiaomi Mi MIX 2’nin ise çıtayı daha da yükseltmesi bekleniyor.

Mi MIX modelinde ekran gövde oranı yüzde 91.3 olarak duyurulmuştu ancak bu oran yüzde 84.16 olarak karşımıza çıkmıştı. Yine de bu oran piyasadaki benzerlerinden oldukça ötesindeydi. Üstelik görünüş olarak da sadeliği ve şık tasarımıyla rakiplerini fazlasıyla şaşırtmıştı.

Yüzde 93 Ekran Oranı

İddialara göre çerçevesiz telefon uzmanı Xiaomi Mi MIX 2 ile yine çıtayı belirleyen firma olacak gibi.

Bu modelde ise, ekranın yüzde 93’lük bir alana sahip olacağı ifade ediliyor. Öte yandan ilk modeldeki hayal kırıklığı yaşanabilir tabi. Ekran gövde oranı için Galaxy S8’de InfinityDisplay kullanacak olması, LG G6’in ise tuşsuz ön yüzey sunması şirketlerin rekabetine ve tasarım yarışına kanıt niteliğinde.

Mi MIX 2 hakkındaki çok ses getirecek bir diğer iddia ise, modelde seramik gövdeli bir seçenek sunulması ihtimali. Akıllı telefonun gelişi içinse bu yılın sonlarına işaret ediliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?