Samsung Galaxy A9 2017 modeli - Telefon Fiyatı

Samsung Galaxy A9 2017 modeli

Samsung Galaxy A9 2017 modeli

Samsung kaybettiği açığı iki model ile kapamaya geliyor.

Samsung hesapta olmayan Note 7 modeldeki batarya sorunları yüzünden kaybettiği ticari kaybını A8 ve A9 modelleri üzerindeki çalışma hızlandırması ile açığı kapamak için çalışmalarına daha fazla ağırlık vermeye başladı. Samusun yeni modelleri olan A3/A5/A7 (2017) model telefonlarının tanıtımını kısa zaman içerisinde tanıtması bekleniyor. Ayrıca Galaxy A8  modelini de sunmaya hazırlıyor. Weibo web sitesi aracılığı ile kullanıcılara paylaşılan bilgiler doğrultusunda Samsung Galaxy A9 (2017) akıllı telefonunda hazırlanmakta olduğunu gösteriyor.

Galaxy A9 (2017) cep telefonu modeline dair herhangi bir teknik bilgi ve detay paylaşımı yapılmadı. Aralık ayı itibari ile tanıtılması beklenen 2017 model telefonun orta sınıf segmentinde bulunan telefonları arasında en iddialı modeli olacağı düşünülüyor.

Galaxy A9 modeli ve Galaxy A9 Pro modelleri özelik bakımından Samsung Galaxy A serisinin zirvesinde yeralıyor. Bu durum yine Galaxy A9 (2017) için de aynı konumda olacak. Phone Arena web sitesi haberine göre ise Galaxy A9 2017 4 GB RAM olarak piyasaya sürülmesi düşünülüyor. Akıllı cep telefonunda 12 megapiksel arka kamera ile 5MP ön kamerası olacağı söyleniyor.

Şimdilik yeni telefon için eldeki bilgiler ancak bu kadar ile sınırlı.

galaxy-a9

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?