Samsung Galaxy Note 7 değiştirme nasıl yapılır? Para iadesi ne kadar? - Telefon Fiyatı

Samsung Galaxy Note 7 değiştirme nasıl yapılır? Para iadesi ne kadar?

Samsung Galaxy Note 7 değiştirme nasıl yapılır? Para iadesi ne kadar?

Paranızı geri alabilirsiniz.! Samsung tarafından yapılan açıklamaya göre satılan bütün Galaxy Note7 akıllı cep telefonlarını 18 Ekim-11 Kasım arasında Türkiye’de değiştirilebileceğini bildirdi.

Yapılacak olan önceki veya yeni seride tüm Samsung Galaxy Note 7 cep telefonlarının değişimi sağlanacak. BTK’nın bilgisi dahilinde olan bu program 18 Ekim-11 Kasım 2016 tarihleri içerisinde olacağı bildirilirken, eski ve yeni ayrımı olmaksızın Galaxy Note7 isimli telefonların tümü değiştirilecek.

Samsung Galaxy Note 7 değiştirme nasıl yapılır?

Eğer Note 7 cep telefonunuzu değiştimek istiyorsanız Türkiye’de bulunan 250 civarındaki yetkili Samsung Servislerine başvuru yapmanız gerekmektedir. İşlemler sadece bu servisler aracılığı gerçekleşecek olup diğer noktalarda değişim yapmaya çalışmayınız.

Uyarıyoruz: Bu ve benzeri değişim programlarında cep telefonu satıcıları sizden değişim adı altında telefonunuzu çok uygun fiyata alıp size başka telefon vermek isteyebilirler. Bu konulara karşı dikkatli olunuz.

İki farklı değişim imkanı:

Samsung Galaxy Note7 akıllı cep telefonunu getiren kullanıcılara talepleri durumunda iki değişik seçenek sunulacak.

  1. Galaxy S7 Edge’i (32Gb hafıza) tercih eden müşterilere, 600 lira geri ödeme yapılacak ve telefonlarını herhangi bir Samsung yetkili bayisinden alabilecek.
  2. Para iadesini tercih eden müşterilere, 3 bin 600 lira ücret iade edilecektir. Galaxy Note7 aksesuarlara ait bedeller de müşterilere iade edilecek.

Başkası olsa bu kadar çok parayı geri ödemektense dükkanı kapatıp kaçardı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?