Samsung Galaxy S8 ve S8 Edge Bimeks - Telefon Fiyatı

Samsung Galaxy S8 ve S8 Edge Bimeks

Samsung Galaxy S8 ve S8 Edge Bimeks

Samsung tarafından kısa süre sonra dağıtımı ve tedarik edilmesi sağlanacak olan yeni akıllı cep telefonları S8 ve S8 Edge modelini almak için tercihiniz Bimeks ise aşağıdaki ayrıntılar cihazın temini için işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

Bimeks akıllı cihazlar için ön sipariş formu açacakmı henüz belli değil ancak siparişe açıldığında küçük ayrıntıları bilmenizde fayda var.

Samsung S8 Edge ve Galaxy S8 modellerini bidakka ile almayı tercih ederseniz cihaza 3 saat içerisinde sahip olabiliyorsunuz.

  1. Alacak olduğunuz cihazı 14 gün içerisinde (2 hafta) sebebi ne olursa olsun iade etme hakkınız bulunmaktadır. Alışverişinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz ancak kart üzerinden taksitlendirme yapamazsınız.
  2. Cihazı satın almadan önce mevcut garanti sürecine ek, 3 yıl garanti koşullarını gözden geçiriniz. Ürün satın alındıktan sonra ek garanti işlemi yapamazsınız.
  3. Cihazın arızalanması durumunda yedek cihaz ve ürün seçeneklerini bilmeniz ve alışveriş sonrasında kafanızın rahat olmasına sebep olacaktır.

Ürün siparişinden önce 0850 222 50 22 numaralı müşteri hizmetleri ile görüşerek detayları teyit ediniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?