Samsung Gear 360 - Telefon Fiyatı

Samsung Gear 360

Samsung Gear 360

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerini tanıtırken Gear 360’ın da tanıtımını yapmıştı. Gear 360 kullanıcılarına en basit haliyle 360 derecelik bir fotoğraf ve video özelliği sunan bir kamera. Şimdi ise Gear 360, Play Store’ den indirilebilir hale geldi.

Gear 360 Nasıl Kullanılır?

Öncelikle bu uygulamayı akıllı telefonunuza indirin ve sonra Gear 360 kameranızı görüntü almak istediğiniz şekilde sabitleyin. İndirdiğiniz uygulama sayesinde kamerayı, akıllı telefonunuzdan kullanabilirsiniz. İstediğiniz görüntüleri çektikten sonra yine bunlar akıllı telefonunuza otomatik olarak gelecektir. Ayrıca kamera ile hem fotoğraf hem video çekebilirsiniz. Böylece çekmiş olduğunuz görüntüleri sosyal medya kanallarınızdan paylaşmanız da mümkün oluyor. Ayrıca sadece bunlar değil Live Broadcast canlı yayını da yapabilmeniz mümkün.

Her Telefonda Kullanılabilir Mi?

Gear 360 kamera özelliği Galaxy S8 ve Galaxy S8+ için getirilmiş olan bir yenilik. Belki modellerden önce kullanımı mümkün değil ama sonraki modellerde kullanımı mümkün olacak.

Gear 360 Kullanıcıya Neler Kazandıracak?

Şimdilerde çıkan akıllı telefonlar en çok kamera ve Hafıza konusunda birbiriyle yarışmakta. Bunun sebebi ise sosyal medya kanallarının çoğalması ve sosyal medyanın her geçen gün daha fazla kullanılır hale gelmiş olması. Bu yüzden Gear 360 hem gezmeyi ve gezdiklerini kaydetmeyi sevenlere hem de sosyal medya düşkülerine büyük kolaylık sağlayacak. Üstelik Gear’dan pil ve hafıza gibi özellikleri de görebileceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?