Samsung S8 ve Galaxy S8 Edge Teknosa - Telefon Fiyatı

Samsung S8 ve Galaxy S8 Edge Teknosa

Samsung S8 ve Galaxy S8 Edge Teknosa

Teknosa mağazaları üzerinden Samsung S8 ve S8 Edge Samsung Galaxy serisi cep telefonları için sipariş veya ön sipariş için dikkat etmeniz gereken 2 noktayı hatırlatalım.

Cihazların pahallı olması herhangi bir kaza durumunda size maddi anlamda zararla uğratır ve kullanıcı kaynaklı bu kazaları sigorta kapsamına sokamaz, cebinizden ödemek zorunda kalırsınız.

Cihazı alırken sigorta seçeneklerini gözden geçirmenizi tavsiye diyoruz.

Samsung Galaxy Akıllı Telefonuza Özel 1 Yıllık Ek Garantinizi Eklemeyi Unutmayın!

TeknoGaranti, Teknosa’nın müşterilerine sunduğu, üretici tarafından verilen parça ve işçilik kaynaklı tüm garanti koşullarına ek olarak, toz, ısı, dâhili nemlenme, normal aşınma ve yıpranma ve ani voltaj dalgalanmalarından kaynaklanan arızaları da kapsayan ek garanti hizmetidir. Bu hizmeti satın aldığınızda kazandığınız hediye paket ile fatura tarihinden itibaren 1 yıl boyunca ürünlerinizi sigorta poliçesinde belirtilen kapsamlar dahilinde hırsızlık, kazaen zarara uğrama, sıvı teması, elektrik voltaj değişim kaynaklı arızalar, nem, rutubet ve tozlanmalara karşı koruyabilirsiniz. Aynı zamanda yine ilk 1 yıl süresince satın aldığınız ürünün garanti süresini, üretici garantisine ek olarak satın alacağınız garanti hizmeti ile 5 yıla kadar uzatabilirsiniz.

Bu garanti seçeneklerinin fiyatları ise;

  • 1 Yıllık Genişletilmiş Ek Garanti 395.00 TL
  • 2 Yıllık Genişletilmiş Ek Garanti 675.00 TL
  • 3 Yıllık Genişletilmiş Ek Garanti 910.00 TL

Samsung S8 Edge ve Galaxy S8 modellerini satın alırken veya ön sipariş verirlen ticari kredi kartınız ile taksitli satın alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?