Telefonunuzun Bilmediğiniz Beş Şeyi - Telefon Fiyatı

Telefonunuzun Bilmediğiniz Beş Şeyi

Android Telefonunuzun Yapabildiğini Bilmediğiniz Beş Şey

Android cihazlarınız hakkında bilmeme olasılığınız olan bazı özellikleri denemeye ne dersiniz…

  • Uygulamaları, Kontakları Ve Dosyaları Telefonlarınızı Tokuşturarak Paylaşabilirsiniz!

Android Beam özelliğini kullanarak paylaşacağınız dosya ekranda açıkken, NFC’si açık olan iki cihazı yavaşça tokuşturup, gönder tuşuna basın. Telefonunuzun NFC özelliğinin aktif olduğunu Samsung telefonunuzda yer alan ayarlar sekmesi > bağlantılar, diğer cihazlarda ise ayarlar > daha > sekmesinden aktif hale getirebilirsiniz.

  • Klavye Üzerinde Parmağınızı Gezdirerek Yazı Yazabilirsiniz

Samsung telefonlar için zaten var olan bu özelliği hiçbir şeye gerek olmadan kullanabilirsiniz. Diğer telefonlarda ise Google Play’den Google Keyboard’u indirerek kullanabilirsiniz.

  • Avcunuzu Kullanarak Telefonunuzu Sessize Alabilir ya da Screenshot Alabilirsiniz

Samsung kullanıcısı iseniz gelen bir aramayı açmak istemiyorsanız elinizi telefonun üzerinden geçirerek susturabilir ya da screenshot alabilirsiniz. Bunun için  Palm Motion özelliğinin, ayarlar > cihazım> Motions and Gestures  menüsünden açmanız gerekiyor.

  • Fotoğraflarınızı ve Videolarınızı Muhteşem Filmlere Dönüştürün

Android 4.3 ve üstü işletim sistemi olan telefonlar ile fotoğraflarınız ve videolarınızla kısa filmler yapabiliyorsunuz Önce Google+ uygulamasına girerek Auto Backup’ı açın ve çektiğiniz her fotoğraf Google+ uygulamasında yedeklensin.  Daha sonra “Fotoğraflar” kısmının en üst sekmesindeki video kamera ikonuna tıklayın ve filminizde kullanmak istediğiniz dosyaları seçin, tarzınızı, arka plan müziğinizi ve temanızı belirleyip gerisini Google+’a bırakın.

  • Renkleri Ters Çevirin

Ayarlar > Ulaşılabilirlik (Samsung’larda cihazım) -> Negative Colors kısmından telefonunuzdaki menü renklerini tersine çevirebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?