Türk Telekom Acun‘la Gel Dene Tarifeleri kampanyası - Telefon Fiyatı

Türk Telekom Acun‘la Gel Dene Tarifeleri kampanyası

Türk Telekom Acun‘la Gel Dene Tarifeleri kampanyası

Türk Telekom‘dan yeni bir kampanya daha.. Üstelik bu sefer en tanınan yüzlerden biri reklamlarını yayınladı. Acun Ilıcalı ile kampanya tanıtımına çıkan Türk Telekom (Avea) hatlarına yine kampanya uyguladı.

Türk Telekom Gel dene kampanyaları ve tarifeleri ile cayma bedeli ödemeden 3 ay deneyebilirsiniz. Kampanyalar numarasını taşıyan ve yeni aboneler içindir.

Gel Dene Tarifelerine aşağıdaki tablodan inceleme yapabilirsiniz.!

  • Gel Dene Tarifeleri Kampanya Detayları
GEL DENE 1 GB GEL DENE 3 GB GEL DENE 5 GB
Numara Taşıma & Yeni Hat
Taahhütlü Aylık Ücret **
22 TL* 30 TL* 37 TL*
Numara Taşıma & Yeni Hat
Taahhütsüz Aylık Ücret **
32 TL 40 TL 47 TL
Faturasızdan Faturalıya**
Taahhütlü Aylık Ücret
19 TL* 22 TL* 27 TL*
Faturasızdan Faturalıya**
Taahhütsüz Aylık Ücret
29 TL 32 TL 37 TL
Aylık Ücretsiz Cepten Internet 1 GB 3 GB 5 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 600  DK 750 DK 1000 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1000 SMS 1000 SMS 1000 SMS

* Belirtilen indirimli fiyatlar, Gel Dene 1 GB, 3GB, 5GB tarifelerine numara taşıma, yeni hat aktivasyonu veya faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelerek, SMS veya müşteri hizmetleri aracılığıyla 15 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerde kalmayı taahhüt veren bireysel faturalı müşterilerimiz için geçerlidir.

(**) Gel Dene Tarifeler’den birine numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasızdan geçiş yoluyla gelmiş müşterilerimiz, bu tarifelere geliş tarihinden itibaren ilk 90 gün içerisinde diğer Gel Dene Tarifeler’e tarife değişikliği ile geçiş yapmaları durumunda tabloda yer alan taahhütlü ve taahhütsüz ücretler üzerinden 10TL indirimli tutardan ücretlendirileceklerdir.

GEL DENE DETAYLAR

  • Tarifelerden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555‘e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 15 fatura dönemi boyunca verilecektir.
  • İlk 3 Ay Cayma bedeli yoktur.
  • 15 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, ilk 15 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
  • İlk 3 fatura dönemi boyunca verilen indirimlerle ilişkin cayma bedeli yansıtılmayacaktır.  4. Fatura dönemi itibaren taahhüt şartlarına aykırılığın oluştuğu tarihe kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar, müşterinin son faturasına yansıtılacaktır.
  • Taahhüt verip 15 fatura dönemi içerisinde diğer mobil faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
  • Taahhütlü ücretler 15 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 15 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır.
  • 5555’e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS’leri için 1TL SMS ücreti alınmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?