Türk Telekom İnternette İşyeri Nedir, Kampanya Detayları - Telefon Fiyatı

Türk Telekom İnternette İşyeri Nedir, Kampanya Detayları

Türk Telekom İnternette İşyeri Nedir, Kampanya Detayları

İnternet üzerinden dükkan açarak kazancınızı ikiye katlaması hedefleyen Türk Telekom internette işyerim kampanyasını sundu.

Kampanyalardan birini tercih ettiğinizde işyerinizi internet ortamına taşıyan bu kampanya web dükkanı açmanızı sağlıyor. Hem masaüstü hem Mobil sistemlerden hızlı erişim sağlayan bu sistem, gelişen internet kullanımı ile sorunsuz hizmet sunuyor.

E-ticaret işine girerek para kazanmayı hedefleyen esnaflar Türk Telekom garantisi altında online alışverişe imkan sunan hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerin yanında hem kargo hem de mağazalarda sunduğu indirimler ise ayrı bir karlılık gibi duruyor.

isyeriminternette

Türk telekom internet hattı kullanan müşterilerine özel verilen bu hizmet mevcut müşteriler için 24 ay kalma sözü verdiğiniz durumlarda 22,90TL gibi bir rakama e-ticaret işine soyunmanızı sağlıyor.

İnternet hattınız yok veya başka operatör abonesi iseniz ayrıca imkanlar ve koşullar dahilinde Türk Telekom internet aboneliğine geçmek veya mevcut internet hattınızı taşımanız durumunda ise, hem internet hem de e-ticaret paketi 24 ay taahüt imzalamanız durumunda 69,90 TL gibi bir rakamdan hemen yararlanabiliyorsunuz.

Kampanya dahilinde sunulan kargo ulaşımı için ayrıca destek

Diyelim bu paketten yararlandınız ve satışlarınızı kargolamanız gerekiyor. Bu durumda size MNG kargo ile gönderilenizi %30 daha ucuz gönderme hediyesi veriliyor. Üstelik bu gönderiler 1 yıl geçerli.

Satış pazarınızı genişletin

Daha fazla tanınır hale gelebilmeniz ve satışlarınızı artırmak adın, ücretsiz N11 üyeliği, ücretsiz eğitim desteği, reklam alanları için indirimler, N11 stüdyalarında fotoğraf çekme şansı, komisyonlarda indirim, özel kampanyalar için ayrıcalıklı sayfa, konferans düzenlemeleri gibi ayrıca destekleri mevcuttur.

Kampanya dahilindeki Türk Telekom İnternette İşyerim Pakerleri ise;
kampanya-turk-telekom-internette-isyeri-1 kampanya-turk-telekom-internette-isyeri-2

Kampanyadan yararlanma şartları:

Taahhütname’yi indirmek için tıklayın

 • Kampanya 17 Ekim 2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan kurumsal yeni ve mevcut müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli olup taahhüt süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Yeni aboneliklerde 192 TL bağlantı ücreti ayda 8 TL taksitle 24 ay boyunca Türk Telekom internet faturasına yansıtılır. Bu fiyat toplam Kampanya fiyatına dahildir.
 • Kampanya kapsamında yalın paketler tercih edilmesi durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti 18 TL olarak faturaya ek olarak yansıtılacaktır.Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere abonenin ilk faturasına yansır.
 • 24 aylık taahhüt süresi boyunca başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilecektir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname’nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone’den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Abone kampanyaya dahil oldupu internet paketini iptal ederse, e-ticaret paketi de iptal olacaktır. Yalnızca e-ticaret paketini iptal ettirirse, internet paketi iptal olmayacaktır.
 • ULTRANET Paket’lerde abone, internet hattının bulunduğu yerdeki 16 Mbps’ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı düşürülecektir. Türk Telekom, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir.
 • Kampanyaya başvurmak için 444 5 444 Türk Telekom Kurumsal Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya size en yakın Türk Telekom Ofisleri ve Grup Mağazaları’na uğrayabilirsiniz. Ayrıca www.isyeriminternette.com adresinden online başvuru yapabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

 1. yani kısacası bizim gibi üç beş kuruş kazanmaya çalışan yazılımcıların ekmeği elinden alınmış olunacak. resmen web sitesi yaparak geçimini sağlamaya çalışanların ekmeğiyle oynanmış

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?