Türk Telekom Note 7 satışlarını durdurdu - Telefon Fiyatı

Türk Telekom Note 7 satışlarını durdurdu

Türk Telekom Note 7 satışlarını durdurdu

Türk Telekom, taleplerin çok olduğu Samsung‘un yeni telefonu Galaxy Note 7‘nin satışlarını basında çıkan patlama haberleri üzerine durdurma kararı aldı.

Sık rastlanan patlama haberleri üzerine Türk Telekom müşterilerine olası bir facia yaşatmamak adına Samsung Galaxy Note 7 cep telefonlarının talep alma işlemlerini ve satışını durdurma kararı aldı. Türkiye’de ise herhangi bir patlama haberi şimdiye kadar kulaklarımıza gelmedi.

Bugün gerçekleşen arabada şarj olma esnasında patlayan Galaxy Note 7 haberinden sonra;

Türk Telekom olarak, kullanıcılarımızın güvenliğini ön planda tutarak, bireysel müşterilerimize yönelik başlattığımız Note7 kampanyamızı geçici olarak durdurduğumuzu belirtmek isteriz. Konuyla ilgili Samsung Türkiye ile koordineli bir şekilde çalışarak gerekli aksiyonları alıyoruz. Kampanyamızdan faydalanan müşterilerimiz, cihazlarını yeni üretilecek Samsung Galaxy Note7’ler ile değiştirecekleri gibi, iade de edebilirler.

Türk Telekom güvencesi altında Samsung Galaxy Note7 sahibi olan müşterilerimiz konuyla ilgili bilgilendirilmeye başlanmıştır. Müşterilerimiz iade işlemleri için cihazı satın aldıkları Türk Telekom Mağazası’na, değişim işlemleri için444 77 11 veya 0850 222 08 47 numaralı Samsung İletişim Hattı’na başvurabileceklerdir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?