Turkcell Faturaya Ek Samsung Telefonlar - Telefon Fiyatı

Turkcell Faturaya Ek Samsung Telefonlar

Turkcell Faturaya Ek Samsung Telefonlar

Turkcell kullanıcıları için geliştirmiş olduğu kampanyaları arasında özellikle telefon almak isteyenlere birbirinden farklı marka ve model telefon seçeneğini faturaya ek olarak sunmaktadır. Dünya çapında satışı yapılan Samsung marka telefon kullanmak isteyenler Turkcell şubelerine giderek faturalarına ek bir ödeme ile istedikleri model telefonu rahatlıkla satın alabilirler. Modellerin özellikleri ve fiyatları konusunda belirlenmiş olan fiyat seçenekleriyle faturaya ekleme yapılmaktadır. Bu nedenle tercih edeceğiniz modele göre faturanıza yansıtılacak olan tutar değişebilir.

Faturaya Ek Telefonlar

Özellikle son dönemde kredi kartı ile telefon alımı uygulanamadığı için bu durumda telefon almak isteyenler için farklı kampanyalar uygulanmaktadır. Turkcell kullanıcıları için yapmış olduğu kampanya sayesinde Samsung telefon kullanmak isteyenlerin faturaya ek belirlenen ödeme seçenekleriyle 24 ay veya 36 ay gibi sürelerde ödeme koşulu sağlanarak telefon almalarına yardımcı olmaktadır. Farklı özellikleri ile dikkat çeken Samsun Galaxy telefon modelleri için kullanıcılar belirlenen fiyat seçenekleri üzerinden istedikleri aya göre faturalarına ekleme yaptırarak telefon satın alabilirler.

Samsung Galaxy Faturaya Ek Satış

Samsun Galaxy serisini ait birbirinden farklı model seçenekleri üzerinden alım yapmak isteyen kullanıcılar için Turkcell kampanya seçenekleriyle hizmet sunmaktadır. Faturanıza ek olarak yapılacak olan ödemeler sayesinde kredi kartı kullanımı olmadığından taksit seçeneğini gibi aydan aya ödeyebileceğiniz tutarlar faturanıza yansıtıldığından daha uygun bütçeyle telefon alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?