Turkcell Salla Kazan Uygulaması - Telefon Fiyatı

Turkcell Salla Kazan Uygulaması

Turkcell Salla Kazan Uygulaması

Turkcell kullanıcıları için hazırlamış olduğu kampanyaları ile sayesinde bedava internet, dakika ve mesajlaşma imkanı sunmaktadır. 24 Nisan 2017 tarihine kadar geçerli olan Turkcell salla kazan uygulaması sayesinde kullanıcılar her hafta birbirinden farklı hediyeler kazanmaktadır. Turkcell hesabım uygulaması üzerinden kullanılan kampanya 4,5G kullanıcıları için geçerli olmaktadır. Hesabım uygulamasına girildiğinde ana ekranda beliren salla kazan uygulamasına ‘haydi kazan’ seçeneğini tıklayarak rahatlıkla giriş yapılabilir. Uygulamanın kullanılması için telefonun sağlanması gerekir. Telefonunuzu bir kez sağladıktan sonra ekranda beliren hediye seçeneğini belirlenen süre boyunca bedava olarak kullanabilirsiniz.

Haftalık Bedava İnternet

Turkcell kullanıcılarına sonmuş oldu salla kazan kampanyası ile haftalık veya günlük olarak farklı oranlarda belirlenmiş olan bedava internet kullanım imkanı sağlamaktadır. Haftalık 1 GB, günlük 1 GB gibi pek çok farklı oranda belirlenen internet kullanımı için uygulamayı kullanmanız gerekir. Uygulamayı yalnızca haftada bir kez kullanma imkanınız olduğundan her hafta şansınızı yeniden deneyebilirsiniz.

Salla Kazan Kampanyası

Turkcell’in geçtiğimiz yıl kullanıcılarına sunmuş olduğu salla kazan kampanyası yoğun talep gördüğü için 2017 Nisan ayı sonuna kadar devam ettirilmesi kararı alınmıştır. Bu şekilde kullanıcılarına farklı hediye seçenekleri sunarak bedava kullanım imkanı sağlamaktadır. Salla kazan kampanyasından haftada bir defa yararlanma imkanınız olduğu için sunulan hediyeleri belirlenen süre içerisinde kullanabilirsiniz. Sürenin bitimine kadar kullanılmayan hediyeler sıfırlanacağı için yeniden kullanım imkanımız bulunmamaktadır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?