Turkcell'den Trabzon için 61CELL 0561'li numaralar - Telefon Fiyatı

Turkcell’den Trabzon için 61CELL 0561’li numaralar

Turkcell‘den Trabzon için 61CELL 0561’li numaralar

61CELL’in en güzel numaraları tam 100 bin adet 0561’li numaralar Trabzonlular ile buluşmaya hazır

Türkiye’nin en büyük operatörlerindenTurkcell, Süper Lig’in en iyi takımlarından Trabzonspor önemli bir gelişmeye ve özel bir projeye imza attı. Turkcell, “Rengimiz Belli Hattımız Belli” diyen Trabzonspor taraftarının 61 numara heyecanına ortak olmak için taraftara özel başlangıç numarasını 0561 yaptı. Turkcell, 0561 ile başlayan ve 61 ile devam eden yeni hattı 61CELL’i Trabzonspor taraftarların hizmetine alındı. Coşkulu Trabzonspor taraftarına özel bu numaralar tüm taraftarın kendini özel hissetmesini sağlayacak. Aldıkları numaralar ile üzerine basa basa ben Trabzonluyum veya Trabzonspor taraftarıyım diyecek.

TRABZON 61 DİYECEK OLANLAR 0561 İLE BAŞLAYAN NUMARA ALACAK

61CELL’in İstanbul’da düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, “Bugün hem Turkcell hem de Trabzonspor için tarihi bir gün. Nabzı 61 atan bir şehrin bu heyecanına kayıtsız kalamazdık. 7 yaşındaki çocuğun da 90 yaşındaki ninenin de Trabzonspor ile yatıp kalktığı Trabzonlular için, Türkiye’de ilk kez onlara özel 0561 61 ile başlayan 100 bin en değerli numarayı hizmete sunduk. Hattın adını da taraftarın sesine kulak vererek 61CELL yaptık. Bu yeni hat hem Trabzonspor’a hem de Turkcell’e yakışır olmalı diye düşündük. Biz de “Rengimiz Belli, Hattımız Belli” diyerek Trabzonspor taraftarının mert, dürüst, samimi ve coşkulu duruşuna ortak olduk. Artık iyi gününde de kötü gününde de taraftarların yanındayız. Hattımızın ilk numarası olan 0561 610 00 00’ı da Trabzonspor taraftarları adına kulüp başkanı Muharrem Usta’ya takdim ettik ” dedi.

TÜRKİYE’DE İLK

Tarihte böyle bir spor klübü için kendini özel hissettiren kampanya yapılmadı.

Trabzonspor ve taraftarının Türk futbolu için çok önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Terzioğlu, “Trabzonspor 3 büyük tabirini 4 büyüklere çıkarmayı başarmış köklü bir kulübümüz. İlk Anadolu şampiyonu olarak diğer Anadolu takımlarına örnek olmuştur. “Bize her yer Trabzon” deyimini Türkiye’ye yerleştiren heyecanlı, mert ve dürüstlüğü ile bilinen bu büyük taraftara 56161 ile başlayan numaralar yakışır diye düşündük. Biz de bugüne kadar bir spor kulübü için yapılmış en kaliteli tarifeleri hazırlayarak 61CELL’i hayata geçirdik. Bugüne kadar Türkiye’de yapılmayanı Trabzonlular için yaptık” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?