TurkNet kobi ses ve esnaf net internet kampanyası - Telefon Fiyatı

TurkNet kobi ses ve esnaf net internet kampanyası

TurkNet kobi ses ve esnaf net internet kampanyası

TurkNet esnaf ve kobinin yüzünü güldürecek yeni kampanyaları ile karşımızda.

Kampanya kapsamında fiyatlar ve dakika paketleri ile oldukça cezbedici hal almış durumda. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin ise mevcut taahhütlerinde ise sıkıntı çıkarmadan ve kullanıcıya taahhüt bedeli ödetmeden zararsız şekilde hem internet hem de sabit telefon görüşmesi yapabileceğiniz kampanya detayları aşağıda yerini almış durumdadır.

24.99 TL sınırsız internet kampanyası

Taahhüt bedeli ödemeden en hızlı internet hattına sahip olabilmeniz için hazırlanan kapanyalar oldukça cazip fiyatlar ile sunulmaktadır.

[button color=”red” size=”medium” link=”http://gaste.org/turknet-basvurusu/” icon=”fa-phone” target=”true”]KAMPANYA BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN[/button]

turknet-kobi-esnaf

KOBİ-NET İNTERNET PAKETLERİ

Aylık paket ücretleri aşağıda yer almaktadır, VDSL ve ADSL paket fiyatları farklılık göstermez.

turknet-internet-1

ADSL veya müşterinin lokasyonundaki altyapıya göre sağlanabilecek en yüksek download hızına sahip VDSL hizmeti fiyat farkı alınmaksızın sunulur. Sunulabilecek ADSL ve VDSL hızları şu şekildedir:

turknet-internet-2

 • VDSL paketlerinde upload 2 Mbps’tır
 • KOBİ-NETgündüz paketinde akşam 7 sabah 7 saatleri arasında hız 1 Mbps’a düşer
 • Müşterinin önceki operatöründeki taahhüdünü bozarak TurkNet’e gelmesi durumunda oluşacak erken fesih ceza bedeli tutarı taahhüt süresi boyunca eşit tutarlar olarak fatura altı indirim ile karşılanır.
 • Erken fesih ceza bedeli sadece internet hizmeti kapsamındaki cayma bedellerini kapsar, cihaz ve benzeri hizmetler için erken fesih ceza bedeli karşılanmaz

Erken Fesih Ceza Bedeli Karşılama Örnekleri

 1. Müşteri KOBİ-NETgündüz paketi alarak 24 ay taahhütle TurkNet abonesi olduysa ve önceki operatörü de 800 TL’lik erken fesih ceza bedeli faturaladıysa bu bedelin 250 TL’lik kısmı 24 ay boyunca eşit tutarlar halinde faturada indirim olarak yansıtılır.
 2. Müşteri KOBİ-NETgündüz paketi alarak 24 ay taahhütle TurkNet abonesi olduysa ve önceki operatörü de 100 TL’lik erken fesih ceza bedeli faturaladıysa bu bedelin 100 TL’lik kısmı 24 ay boyunca eşit tutarlar halinde faturada indirim olarak yansıtılır.)
 • Statik IP aylık ücreti 4,90 TL’dir (vergiler dahil)
 • Aktivasyon ücret liste fiyatı vergiler dahil 96 TL olup taahhütlü paketlerde kampanya kapsamında ücretsiz olarak sağlanır
 • ADSL / VDSL hizmetlerde cihaz olarak ZTE H267 modemi 12 ay boyunca aylık vergiler dahil 15 TL olarak ücretlendirilecektir, ADSL hizmetlerde mevcuttaki ADSL destekli modemler de sunulabilir
[button color=”red” size=”medium” link=”http://gaste.org/turknet-basvurusu/” icon=”fa-phone” target=”true”]KAMPANYA BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN[/button]
 • Müşteri ihtiyacına uygun paketlerimiz bulunmaktadır:

Türkiye’deki KOBİ’lerin yaklaşık olarak 50%’si akşam 7’den sonra çalışmamaktadır. TurkNet olarak sadece gündüz saatlerinde çalışan KOBİ’ler için aylık taahhütlü paket ücreti 24,90 TL olan KOBİ-NETgündüz paketi bu profil için ideal ve fiyat olarak da rekabet edilemeyecek bir pakettir. Tüm gün çalışan KOBİ’ler için internet kullanımına göre 100 GB ve 250 GB AKN’ye sahip paketler KOBİ’nin kullanım profiline göre sunulabilmekte olup 250 GB bir KOBİ için neredeyse AKNsiz paket ile eşdeğerdir.

 • Kafa karışıklığı yaşatmayız:

TurkNet olarak rakiplerimizin aksine kampanya kurgularımızı sade ve yalın tutarız, bizde onlarca kampanya bulunmuyor. Bizdeki paketler müşterinin profiline uygun olarak tasarlanmış olup aynı ihtiyaca çok fazla sayıda kafa karıştırıcı kampanya bulunmamaktadır.

 • VDSL hizmeti için ek ücret talep etmiyoruz:

Müşterinin altyapısına bağlı olarak alabileceği en yüksek hızlı internet paketini ADSL hizmeti ile fiyat farkı olmaksızın sunuyoruz.

 • Taahhütlü müşterilerin erken fesih ceza bedellerini TurkNet olarak biz karşılıyoruz:

Özellikle KOBİ segmentinde taahhütlü internet aboneliği oranı 75% civarlarında olduğu için internet abonelik kazanımı için müşteriye çıkabilecek olan erken fesih ceza bedelleri ciddi bir engel teşkil ediyordu. Bu engeli aşmak için 500 TL’ye varan erken fesih ceza bedelini biz indirim olarak karşılıyoruz.

 • Oldukça rekabetçi fiyatlarla hizmet sunmaktayız:

Yeni paketlerimiz doyurucu içeriğe sahip olup rakiplerin fiyatlarıyla kıyaslandığı zaman aylık 24,90 TL’den başlayan fiyatlarla oldukça rekabet avantajına sahiptir.

TURKNET KOBI-ESNAF SIKÇA SORULAN SORULAR

[toggle title=”Hedef kitlemiz nedir?” state=”close”]1 ile 10 telefon hattına sahip olan Esnaf ve KOBİ’lerdir. Mevcut ve yeni müşteriler bu paketlerden faydalanabilirler.[/toggle] [toggle title=”TurkNet’in yeni paketlerle stratejik hedefleri nelerdir?” state=”close”]

TurkNet’in stratejik hedefleri şu şekildedir:

 • Hat satışı değil müşteriye satış yapmak
 • Müşteri sayısını arttırmak
 • Her yeni müşteriyi internet paketi satışı gerçekleştirerek kazanmak
 • Tek hatlı müşterilere Hepsi Bir Arada paket satışı gerçekleştirerek kazanmak
 • En İyi Fiyat Garantisi uygulamamızı müşterilerin anladığından emin olmak
[/toggle] [toggle title=”Yüksek hatlı müşteriler için de yeni THK paketi mi geçerli olacak?” state=”close”]Yüksek hatlı müşteriler özel proje kapsamında değerlendirilecektir, 15 ve üzerindeki hatlar bu kapsamda ele alınacaktır.[/toggle] [toggle title=”Ses paketinde yer alan kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devreder mi?” state=”close”]Devretmez[/toggle] [toggle title=”Havuz uygulaması için hat sayısı sınırı var mı?” state=”close”]Hat sınırı bulunmamaktadır[/toggle] [toggle title=”İnternet paketlerinde erken fesih ceza bedeli karşılama süreci nasıldır?” state=”close”]Mevcutta olduğu gibi müşteri erken fesih ceza bedeli faturasını TurkNet’e fakslar, fatura TurkNet tarafından incelenir ve uygun görülürse taahhüt süresi boyunca eşit miktarlar olarak indirim şeklinde belirtilen tutarlar limitinde müşteriye avantaj olarak yansıtılır. Erken fesih ceza bedeli karşılama hizmeti sadece internet paketi kapsamındaki fesih ceza bedelini kapsamaktadır, cihaz ve benzeri bedelleri kapsamamaktadır.[/toggle] [toggle title=”Müşterilerin ses ve internet paketlerinin taahhüt süreleri farklı olabilir mi?” state=”close”]Müşterinin paketlerindeki yenileme kolaylığı ve hizmet bütünlüğü açısından aynı taahhüt süresi olması zorunludur.[/toggle] [toggle title=”Müşterilere hangi hızda internet paketi sunulacak?” state=”close”]Müşteri lokasyonundaki teknik altyapı uygunluğuna göre en yüksek hızlı paket fiyat farkı alınmaksızın sunulacaktır. Paket alternatifleri şu şekildedir: 16/1 – 24/2 – 32/2 – 35/2 – 50/2 – 75/2 – 100/2 (download/upload) Mbps[/toggle]
 1. Kampanya sözleşme ve formları için tıklayın
 2. TurkNet ses paketleri kampanyasını incelemek için tıklayın
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?