Türksat Kablonet Uydunet altyapısı nasıl sorgulanır? Binamda altyapı hizmeti var mı? - Telefon Fiyatı

Türksat Kablonet Uydunet altyapısı nasıl sorgulanır? Binamda altyapı hizmeti var mı?

Kablonet Uydunet Altyapı

Türksat ve Uydu çağrışımları size Kablonet hizmetini çatıya veya binanıza kuracağınız bir çanak anten yardımı ile alyapı sağlanacak hissi verebilir fakat durum böyle değildir ve diğer operatörler gibi binanıza bir kablolama sistemi ile verilen bir hizmettir ve bu hizmetlerden faydalanabilmeniz için binanızda Kablonet altyapısının olması şarttır.

Uydunet yani KabloNet ile internet hizmetlerinden faydalanabilecek il sayısı Türkiye’de 22 dir ve bu illerin ilçeleri olarak dağılmaktadır. İller içerisinde altyapının olması hizmet alabileceğiniz anlamına gelmez. Mahallenizde dahi hizmet olabilir fakat caddenizde binanızda bu altyapı yoksa hizmetten faydalanamazsınız.

Binanızın dışına veya bina giriş merdiven başlarında bulunan Uydunet kutuları ile varlığını tesbit edebileceğiniz gibi aynı zamanda BURAYA tıklayarak altyapı sorgusu yapabilirsiniz. Sorgulama esnasında binanızın kapı numarasını bulabiliyorsanız hizmet alabilirsiniz.

Adresiniz çıkmıyorsa binanızda hizmet yok demektir. Mahallenizde altyapı var ve caddenizde hizmet yoksa, mevcut cadde üzerindeki yerleşik kişilerden imzalar toplayarak hizmetlerden faydalanmak istediğinize dair bir dilekçe ile Türksat A.Ş. müdürlüğüne başvuru yaparak “ALTYAPI” talebinde bulunabilirsiniz.

Türksat Uydunet ve KabloNet altyapısı olan iller:

Türksat (Uydunet-Kablonet) altyapı talebi için başvuru yapmanız gereken müdürlükler ise;

http://telefonfiyati.com/turksat-a-s-il-bolge-mudurlukleri-telefon-fax-iletisim-bilgileri/

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?