Vodafone puanları nasıl yükseltilir? - Telefon Fiyatı

Vodafone puanları nasıl yükseltilir?

Vodafone puanları nasıl yükseltilir?

Vodafone cihaz alımlarında “puanınız yeterli değil ve size taksitli telefon veremiyoruz ancak peşin alabilirsiniz” sözünü duyabilirsiniz.

Cihaz almak için puanınız kaç olmalı?

Cihaz alımları ve puan üst limiti 6000 dir. Bu puana sahip müşteriler diledikleri cihazı alabilirler. Yani iPhone 7 cihazı alabilmek için size 6000 puan lazımken, Galaxy j7 için 1800 puan yeterlidir.

Peki bu puan nasıl yükseltilir?

Limit puanlar, müşteri odaklı olup şahsın kendisine göre hesaplanmaktadır. Müşterinin adına kayıtlı tüm hatlar bu sistemde sorgulanır. Cihaz kampanyaları müşteri puanı abonelik yaşı, fatura ödeme düzeni, üzerine tanımlı olan toplam borç tutarı ve abone kkb bilgilerine göre hesaplanmaktadır. Puanları artırmanın yolu, düzenli fatura ödemeleri veya düzenli yükleme yapmaları ile arttırılabilir. Yani adınıza kayıtlı başka hatlar varsa onların ödeme düzeni dahi hat sahibinin puanlarına etki etmektedir.

Sitemiz üzerinden Vodafone puanlarınızı öğrenebilirsiniz.

VODAFONE PUANINIZI SORGULATMAK İÇİN TIKLAYIN

Ayrıca;

Vodafone puan sorgulama için, Vodafone cep merkezlerine de gidebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Bu nasıl bir basit yazı olmuş. Bu dediklerinizi herkes bilir bize aylık kaç liralık faturanın ne kadar puan kazandırdığını söyleyen biz buluruz kaç puanımız olduğunu. Puan yükseltme ile ilgii bir haber değil bu…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?