Vodafone Tek Telefon nedir? - Telefon Fiyatı

Vodafone Tek Telefon nedir?

Vodafone Tek Telefon

Tek Telefon sayesinde sabit telefon hattınız artık cebinizde!

Şuanki mevcut kampanyalar arasında bulunan Tek Telefon Red Business, tarifeye ek olara +1 TL ayrıca, Tek Telefon tanımlı yeni Red Business hat sahibi olmak %50 indirimli!

Tek Telefon nedir?

Cihaza gerek kalmadan, sabit hatınız için aylık sabit ücret ödemeden, sabit telefon hattınıza gelen aramaları cep telefonunuz ile cevaplamaya yarayan Vodafone tarafından sunulan bir hizmettir. Bu servis Vodafone’a aittir.

Kimler İçin Tek Telefon Uygundur?

İşletmelerden sabit telefon hattının başından ayrılmak zorunda kalan ve gelen telefonlara yanıt veremeyen işletmeler için çok uygun bir hizmettir. Siz dışarıdayken bile masanızdaki sabit telefonunuzu cebinizden yanıtlamaya imkan vermektedir.

Hizmetler arasında;

  • Çağrı Yönlendirme Servisi

Bu hizmet sayesinde sabit telefon hattınızı diledğiniz mobil veya başka bir hatta yönlendirebilecek, gelen aramaları dilediğiniz telefon üzerinden yanıtlanmasını sağlayabileceksiniz.

  • Otomatik Çağrı Yanıtlama Servisi

Tıpkı bir santral gibi gelen aramaları yanıtlama sistemine aktarabilir ve servis sayesinde yönlendirmelerde bulunabilirsiniz. Bir müşteriniz sabit hattınızı aradığında yönlendirme menüleri sayesinde istediğiniz kişi veya dilediğiniz ekibe aktarım sağlatabilirsiniz. Ayrıca, kişiye özel menüler ve anonslar kaydetmenize imkan sunmaktadır.

  • Arama Bekletme Sıralandırma

Hattınıza gelen bir çağrıyı yönlendirdiğiniz numaranın meşgul olması durumunda, sıralamaya sokar, sırasıyla müşterileri boşa düşen hatta bağlama imkanı sunar.

Tek Telefon Sistemi Nasıl Oluşturulur ?

Sabit telefon hattınızın numarasını Red Business hattınıza tanımlatmanız gerekecektir. Bu işlem tamamlandıktan sonra tüm hizmetlerden yararlanmaya başlarsınız.

Sabit Numaranın Değişmesi Gerekiyor mu?

Sabit telefon hattınızın numarasını değiştirmiyorsunuz. Hattınızı Vodafone’a taşıyarak “Tek Telefon” hizmetleri ve servislerinden faydalanıyorsunuz.

Cep Telefonunuzdan Sabit Numaranızın Arandığını Nasıl Anlarsınız?

Bir müşteriniz sabit telefon hattınızı aradığında, cep telefonunuzdan bilgilendirme anonsu alacaksınız.

Tek Telefon Aylık Fiyatı Nedir?

Bu hizmet için Red Business hattınızın olması gerekmetedir ve 12/24 ay kullanım sözünüze istinaden aylık hat başına şuanki kampanya dahilinde aylık 1 TL ücret ödersiniz. Kampanyanın sona ermesi durumunda Vodafone sitesi üzerinden kampanyaları takip edebilirsiniz.

Sabit Telefon Hattımda İnternet Var?

Hattınızın görüşmeleri için Tek Telefon, İnternet hizmeti için Vodafone Yalın (Telefonsuz) internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?