WhatsApp Android yeni sürüm güncellemesi - Telefon Fiyatı

WhatsApp Android yeni sürüm güncellemesi

WhatsApp Android yeni sürüm güncellemesi

Milyonların kullanadığı mesajlaşma servisi WhatsApp Android için yeni sürüm gönderdi. Yeni sürümle birlikte gelen özellikler işe şu şekilde.

Facebook tarafından satın alınan mesajlaşma servisi Whatsapp güncellemelerine de devam ediyor. Son güncellemesi ile bazı ek özellikler ilave edildi. Whatsapp ile artık fotoğrafları düzenlemek mümkün oluyor.

WhatsApp fotoğraf düzenleme

Yeni eklenen bu özellik fotoğrafla üzerinden oynama imkanı veriyor ve emoji ekleyebiliyorsunuz. Fotoğraflarınızın ve videolarınızın üzerinde ise çizim yapma şansınız var. Farklı fontlarda yazılar yamakta bir diğer özellikler arasında yerini aldı.

whatsapp-guncelleme

Whatsapp Flaş özelliği

WhatsApp tarafından yapılan açıklamaya göre, öne bakan flaşlar kameralar tarafından desteklenecek. Pozlarını bu şekilde daha düzgün ve net çekebileceksiniz. Geceleri ve az ışıklı ortamlar için düşünülen bu özellikle daha net fotoğraf çekme imkanı da el edilerek kaliteli resimler ortaya çıkacak.

Şimdiler video çekimleri için yakınlaştırma (zoom) özelliğini geliştirirken ön ve arka kameralar arasında geçişler yapmayıda kolaylaşırtmayı hedefliyor. Şimdilik bu özellik Android işletim sistemleri için yayınlanırken yakın zaman iOS için de yayınlanacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?