Xiaomi akıllı ayakkabı! - Telefon Fiyatı

Xiaomi akıllı ayakkabı!

Xiaomi ayakkabılar Nisan 2017’de satışa çıkıyor.

Gelişen teknoloji, telefon, saat, gözlük derken şimdi ayakkabılara sıçradı!

Çin firması olan [lightbox full=”http://telefonfiyati.com/category/genel/xiaomi/” title=”Xiaomi Inc. Çin, Pekin merkezli dünyanın en büyük 4. akıllı telefon üreticisi. Xiaomi, akıllı telefonlar, mobil uygulamalar, dizüstü bilgisayarları ve birçok tüketici elektroniği tasarlar, geliştirir ve satışını yapar. “]Xiaomi Inc[/lightbox], uzun süren çalışmaların ardından teknolojik ayakkabısını satışa sunmaya hazırlanıyor. Peki sunulacak bu ayakkabı gerçekten işe yarar mı yoksa boşyere mi para verilir. Yani demek istediğimiz ona verilecek para ile aynı değerde başka KLAS ürün alınabilir mi? İşte detaylar..

Akıllı ayakkabı denildiğinde ilk akla gelen, bir ekranın ve göstergelerin olduğudur ancak bu ayakkabı üzerinde ekran veya göstergeler bulunmuyor. Bir çip ile çalışıyor. Bu çip sizin hareketlerinizi kayıt altına alarak akıllı telefonlarınızdaki uygulamaya iletiyor.

90 Minutes Ultra Smart Sportswear” isimli ayakkabının içerisinde bulunan “Curie” adlı mödül ile hareketler takip ediliyor. Şarj süresi ise 2 ay’a kadar gidiyor.

[toggle title=”Xiaomi akıllı ayakkabının özellikleri” state=”close”]
  • Hava yastığı,
  • Kaplaması sayesinde kayma önler,
  • Anti bakteriyel tabanı
[/toggle]

Fiyatına bakacak olursak 44 $ (USD) olarak ilk satışa çıkacak tutarı.

[box type=”note” align=”aligncenter” class=”” width=””]Ayakkabının fiyatını görünce fikrimiz değişti. Zaten normal kalite diye adlandırdığımız bir markanın ayakkabısını almaya kalksak yine aynı fiyat. Türkiye satışı olursa alıp denemekte fayda var.[/box]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?